TEZGAH ARASI CAM NEDİR?

    Tezgah arası cam panel için galerimizden fikir alabilirsiniz.

Sizin için mükemmel tezgah arası cam panelin en iyi yolu, önceki kurulumları bitmiş işlere bakabilir ve showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Standart RAL, OECE, SAYERLACK ve diğer renk kartelalar da  bulunabilen kaliteli boya ve renk dahil olmak üzere, tezgah arası cam için geniş bir renk seçimi ve baskı seçenekleri sunuyoruz. Cam, inanılmaz bir şaşırtıcı tasarım yelpazesinde baskı yapılabilir veya şablon haline getirilebilir, bu da camın istenen etkiyi yaratmak için genellikle birden fazla boya katmanına sahip olmasına neden olur. 

Tezgah arası cam, mutfağınıza uyacak şekilde ölçülür ve kesimhanede işleme alınır,Cam paneller 6 mm temperli ve rodajlı ısıya ve darbeye dayanıklı üretilmektedir. 3 metre  uzunluğa kadar tek parça halinde takılabilir veya bölünebilir. Genellikle bölme, ocağın her iki tarafındadır ve daha sonra size güzel ve kesintisiz bir yüzey sağlamak için silikon bir yapıştırıcı yardımıyla montajı yapılır. Sonuç olarak mutfak tezgah arası cam paneller mutfağa pahalı, taze ve temiz bir görünüm kazandıran, evinize stil kişiliği ve değer katan bir görünümdür.