Tezgah Arası Cam Panel Yaptırılmasının Nedenleri

 


Mutfak Tezgah Arası Cam panel nasıl sipariş verebilirim>

Mutfak tezgah arası cam siparişi vermek veya bilgi almak için sitenin alt kısmında bulunan iletişim telefon numarasını aramanız veya bize info@erzyapi.com bir mail göndermeniz yeterlidir. 

Tezgah arası cam panellerin teslim süresi nedir

Tezgah arası cam paneller ölçü alınıp ve iş onayından sonra, montaj teslim süremiz 15 iş günüdür.

Tezgah arası cam panel neden yaptırmalıyım

Tezgah arası cam paneller, birincisi, temperli camınların yüksek teknik özelliklerinden dolayı. Alev geciktiricidir. Camların yapısal olarak bir maddeyi içine emme özelliği olmadığı için ıslak mendille dahi silinerek temizliği yapılabilir. Temizlerken metal bir sünger veya temizlik maddeleri ile çizilmesi oldukça zordur. Mutfak tezgah arası cam modellerinde  tek renk ve görsel baskı olduğu için sonsuz görsel ve tasarım imkanı sunmaktadır. Bu tür cam panellerin görünümü size özeldir.Üçüncüsü, tezgah arası cam mozaiklere göre daha düşük fiyat da olması, kırma dökme işlemi olmadan montaj, fayans gibi derz olmadığı için kolay temizlenmesi.Tezgah arası cam paneli yerine montajı nasıl yapılıyor

Tezgah arası cam panellerin montajının İki ana yöntem vardır, vidalama ve silikon ile montaj.Birincisi, kendinden kılavuzlu vidalarla. Cam panelin dört bir çevresinde delik açılır ve cam duvara vidalanır. Kendinden kapaklı vidaların kapakları dekoratif (genellikle krom kaplamalı) oldukları için görüntü olarak götü değildir. İlerki zamanlarda tezgah arası camın sökülmesi ve gerekirse vidaları sökmeniz yeterli olacaktır. Tabi şuan bu sistem kullanılmamaktadır.İkinci yöntem silikon ile montajın yapılması.Silikon ile montajda camda delik açılmaz ancak camı sökmek istediğinizde mutfak tezgah arası cam panele zarar vermeden sökmek çok zordur. Camı patlatıp ancak sökebilirsiniz.

Mutfak tezgah arası camı ölçme işlemi ne zaman yapılmalıdır

Mutfağınızın tam olarak kurulmuş olması lazım. Alt dolap, üst dolap ve mermerinizin yerine takılmış olması gerek. Tezgah arası camın ölçülmesi için firmamız ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Bunun nedeni, dolapların ve mermerin terazide takılmaması ve mutfağın kurulumundan sonra üst ve alt mutfak dolapları arasında çaplık olabiliyor. Cam panellerin çap kesilmesi gerekebiliyor.

Tezgah arası cam panelde kendi özel resmimi baskı yapabilirmiyiz

Evet baskı yapabiliriz. Önemli olan göndermiş olduğunuz görselin baskıya uygun yüksek çözünürlükte ve kalitede olmasıdır. piksel ne kadar yüksekse baskı o kadar iyi çıkar. Her durumda, tezgah arası cama baskı yapmadan önce, grafikerimiz dosyanızı kontrol edecek ve baskıya uygun olup olmadığı hakkında size bilgi vercektir.

Tezgah arası cam modelleri için internetden görsel kullanabilirmiyiz

Tezgah arası cam modelleri için kendi model arşivimizden beğenemediğiniz takdir de sizi, dünyanın en büyük görsel arşiv sitesine yönlendiyoruz. Shutterstock.com en iyisi olduğunu 30 milyondan fazla görsel var, tezgah arası cam baskıları için ideal. Bu siteden beğendiğiniz görseli sizin için  tamamen ücretsiz satın alıyoruz.Tezgah arası cam modellerin rengi ve tonlarıyla oynayabilirmiyiz

Model arşivimizde olan mutfak tezgah arası cam modellerin rengi, tonlarıyla, kontrastıyla oynama yapılabilir.  Herhangi bir görseli kaldırmamızı veya bir görsel ekleme yapmamızı istiyorsanız, tasarımcımız bu işi ücretsiz olarak yapacaktır.

Tezgah arası cam montajdan önce duvarın nasıl olması lazım

Düz ve sıvalı duvarlar elbette montaj ekibimiz için her zaman sevindiricidir, ancak tezgah arası cam paneller vidalama sistemi ile montaj yapılacaksa zeminin nasıl olduğu fazla önemi  değildir. Önemli olan, çapak ve keskin unsurların olmamasıdır. Hatta eski duvar kağıdını ve çoğu durumda fayansları bile bırakabilirsiniz. Silikon ile montaj yapılacaksa. Mutfak tezgah arası cam panelin sağlam bir şekilde yapışabilmesi için, duvar yüzeyinin cam panelin yüzeyi ile tam olarak yapışması gerekir. Bu nedenle duvarların düz olması gerekir. Her durumda, ölçü alınırken ölçü ekibimiz size duvarlanrın montaja uyun olup olmadığını söyleyecektir.

Fayans üzerine tezgah arası cam panel montajı yapılabilirmi

Seramik  üzerine tezgah arası cam montajı yapılır. Fayansları kırıp dökmeye gerek yok. fayanslar aslında montaj için daha iyi fayanslarda porselen esaslı oldukları için silikon yapıştımı daha sağlam olmaktadır.

 

Ad Soyad *
Email*
Tel
Mesaj